Sobota 13. prosince 2014 v 19.00 hodin

Hospůdka "NA KONCI SVĚTA" ve Vítovce

TATRY - ALPY - HIMALÁJE

svihalekski"Naše vystoupení již tradičně sestávají z mixu fotek s komentářem a krátkých videí. Naším cílem je především inspirovat a prostřednictvím prezentované krásy hor pobízet k aktivnímu přístupu k životu."

http://www.svihalekski.com
https://www.facebook.com/KejdaSkiTeam

Hospůdka bude otevřena od 18:00, k občerstvení bude připraven pěkně pečený bůček po studenu s chlebem máznutým silnou vrstvou výpeku, kvalitní pivo je samozřejmostí:


Hodonínský vojáček - Kaprál 11°
- nefiltrovaný polotmavý ležák čistě jantarové barvy, uprostřed s výrazně sladovým charakterem - díky kombinaci tří druhů sladů, který přechází do lehce chmelového, mírně karamelového jemného doznění

Balitovy Valašské Pivovary – Radocha 14°
– jantarový speciál se vyrábí klasickou českou technologií, spodním kvašením, z českého sladu a žateckého chmele, které dávají základ jeho typické plnosti, chuti, vůni a říznosti

Pro chemiky pak Radegast 12°.

Kdo ještě nemáte vánoční dárky, chlapci přivezou velice povedené kalendáře a ručně malovaná trička.

JIŘÍ ŠVIHÁLEK
*1989. Český extrémní lyžař a skialpinista, všestranný horolezec, certifikovaný horský průvodce a bakalář geologie. Hory se naučil milovat už v dětství během dlouhých túr s rodiči a posledních děvet let do nich soustřeďuje veškerou svoji energii. Za tu dobu stihl přelézt cca 250 horských cest, z toho asi třetinu v zimě, a uskutečnil přes 10 prvovýstupů norských velkých stěn. V poslední době se věnuje zcela naplno skialpinismu a za poslední tři roky si připsal přes 70 extrémních sjezdů. Za sjezd peruánské šestitisícovky Ranrapalca obdržel od ČHS ocenění Výstup roku 2013 a za sjezd severní stěny Štrbského štítu pak ocenění Čestné uznání 2014.

,,Hory pro mě představují příležitost poznávat, růst, zažívat dobrodružství, cestovat a zcela svobodně rozhodovat o sobě samém – zkrátka žít intenzivně."

ONDRA ŠVIHÁLEK
You think water moves fast? You should see ice. It moves like it has a mind. Like it knows it killed the world once and got a taste for murder. After the avalanche, it took us a week to climb out. Now, I don’t know exactly when we turned on each other, but I know that seven of us survived the slide… and only five made it out. Now we took an oath, that I’m breaking now. We said we’d say it was the snow that killed the other two, but it wasn’t. Nature is lethal but it doesn’t hold a candle to man.

Vzhledem k omezené kapacitě Vás prosím o rezervace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), cena vstupenky je 100,- Kč (v ceně 1 pivo dle vlastního výběru).

Vánoční nabídka ;-)

Návštěvníci SNOW FILM FESTu si mohou koupit vstupenku za 50,- Kč (bez piva)
Studenti 50,- (bez piva)
Děti do 15 let ZDARMA