Sobota 30. listopadu 2019 v 19.00 hodin

Restaurace a penzion Františkův dvůr v Klokočově 

clanek mh2018

Běh života za poslední lezecký rok, radosti, strasti a překvapení. K vidění budou výňatky z dokončených letošních dokumentů, jak z Antarktidy na Monte Pižduch, tak Pákistánského Nanga Parbatu, včetně Peruánského Huandoye a Nepálského Chamlangu. Vše doprovází můj vtipný komentář a fotky bez ladu a skladu. The End.

Maara

http://marekholecek.cz/

Vzhledem k omezené kapacitě je nutná rezervace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Vstupné 150 Kč

 

Pátek 29. března 2019 ve 20.00 hodin

Katovna Odry

Ahoj, jmenuji se Tomáš a rád vyrážím do světa.

V roce 2016 jsem prodal a opustil vše co jsem měl (stejně toho moc nebylo) a vyrazil na mou první dvouměsíční cestu do Indie a Nepálu. Tenkrát jsem toho o světě moc nevěděl a myslel si, že se domů živý nedostanu.

Pátek 29. března 2019 v 17.00 hodin

Katovna Odry

ek 2019

Expediční kamera je filmový festival, který již od roku 2009 přináší do kin ty nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z mezinárodní i domácí produkce. Přijďte nasát atmosféru dálek, obdivovat pozoruhodné výkony a načerpat inspiraci ke svým cestám.

Doprovodný program: Tomík na cestách – Milovník sýrů a tuktuků, http://www.tomiknacestach.cz/

Pátek 30. listopadu 2018 v 20.00 hodin

Katovna Odry

svihalci 2018

Tématem přednášky budou zejména extrémní lyžařské sjezdy.

Před lety vyprodali legendární Hospůdku NA KONCI SVĚTA, od té doby nezaháleli, především se stali horskými vůdci UIAGM, přidali nové extrémní sjezdy v pohořích celého světa, letos byli na své první sourozenecké expedici v Himálaji, do cesty se jim občas připletou Sokolíci :-), o tom všem nám budou vyprávět a my už se nemůžeme dočkat!

Přednáška bude následovat po promítání SNOW FILM FESTu 2018.

Občerstvení:

Virgil 12° a Vánoční speciál 13° z pivovaru Zašová
Řízek + chleba + okurek

Věřím, že s takovou sestavou to bude pěkný večer :-)