Sobota 29. března 2014 v 19.00 hodin

Hospůdka "NA KONCI SVĚTA" ve Vítovce

easy companyKapela Easy Company začala hrát přibližně před deseti lety, v jejichž průběhu prošla i několika málo personálními změnami. Asi třemi.

Zato repertoár zůstává víceméně stejný, v duchu cover-verzí známých i neznámých skladeb z 60-tých a 70-tých let posledního století minulého tisíciletí - Grateful Dead, Neil Young, ELP, James Taylor apod.

Současné obsazení je klasický "guitar, drums & bass", které podle časových možností doplňují další dva vokály. Martin Olšina (ak.kytara, zpěv), Jarda Jakubec (bicí), Michal Javora (el.basa), Martin Kašpar (zpěv, cajon) a Klára Kristková (zpěv).

 

na sever od slunceInge a Jørn nejsou běžní surfaři. Spojení s vodou a přírodou se rozhodli prožít si až na dřeň. Na devět měsíců se usadili na opuštěné pláži ostrova u břehů Norska daleko za polárním kruhem, kde našli nejen perfektní vlny, ale také spousty naplavených odpadků. Na pláži chtějí zůstat, dokud neposbírají alespoň tunu toho, co sem dennodenně přináší moře ze vzdálených míst. Svůj životní styl odpovědných surfařů dotahují k dokonalosti i tím, že se živí levným prošlým jídlem a jejich dodávka jezdí na přepálený olej. Fantastické záběry přírody, dobrodružného surfování za polární noci i „běžného" pobývání na pláži spojuje čirá radost ze života mimo civilizaci. Hrdinové filmu si však zároveň musí zajistit základní podmínky k přežití.

Cena vstupenky: 50,- Kč